Додати таксі / Видалити таксі

Додайте таксі у Вашому місті!

Увага!

Перед розміщенням інформації про таксі, просимо, ще раз перевірити наявність таксі у довіднику. Можливо, служба таксі, яку Ви бажаєте додати, вже існує на сайті. Якщо Ви власник таксі (або уповноважена особа) і бажаєте замінити або видалити існуючу інформацію, будь-ласка повідомте нас про це. Просимо НЕ додавати декілька раз одну й ту ж службу таксі тому, що ми обов’язково перевіряємо достовірність інформації. Нова служба таксі буде розміщена у довіднику на протязі 5-ти робочих днів, після подання заявки на розміщення згідно всіх правил. Якщо у Вас є додаткові питання, будь-ласка, надсилайте їх на електронну пошту.

удалить таксиПравила видалення із довідника

Якщо таксі перестало існувати або змінило телефонні номери і на Ваш мобільний дзвонять с проханням надати послуги таксі. Що робити в такому випадку? Для видалення Вашого телефону з нашого довідника, Вам потрібно відправити СМС на наш номер (099) 623-7l-20 зі змістом «no taxi». Якщо бажаєте, можете відправити нам додаткове повідомлення через контактну форму.

Додати таксіПравила додавання у довідник

Для служб таксі (юридичних осіб)

Після заповнення форми (нижче) просимо відправити копію ліцензії на транспортні послуги на наш е-майл i(гав)taxi.uz.ua Якщо назва Вашого таксі НЕ співпадає с юридичною назвою компанії, потрібно додатково відправити копію «свідоцтва про державну реєстрацію» (юридичної особи або фізичної особи-підприємця). Транспортні компанії які не мають відповідної ліцензії, в довідник додаватися НЕ будуть.

Для приватних таксистів (фізичних осіб-підприємців)

Без відповідної ліцензії у довідник можуть додаватися тільки приватні таксисти малих міст або селищ міського типу с населенням до 50 тис. чол. Після заповнення даної форми (знизу), для підтвердження Ваших вказаних телефонних номерів, відправте з кожного номеру СМС на наш номер (099) 623-7l-20 з змістом «taxi».

До відома (читати НЕ обов’язково)

Юридична особа або фізична особа-підприємець, які нададуть копію відповідної ліцензії на транспортні послуги, будуть помічені спеціальною відзнакою про надання копії ліцензії. В свою чергу споживачі (пасажири, клієнти), для яких важлива безпека перевезень та робота транспортної компанії в правовому полі, будуть віддавати перевагу компаніям з відповідною відзнакою на сайті-довіднику. Через деякий час із довідника будуть видалені всі служби таксі, які не надіслали відповідної ліцензії на надання послуг з перевезень пасажирів, небезпечних вантажів, багажу тощо.

Згідно Закону України «Про захист прав споживачів» споживач має право ознайомитися з легальністю та якістю надання компанією певних послуг (транспортних, туристичних, бухгалтерських). Надання на запит споживача копії ліцензії на право здійснювати певний вид послуг НЕ є ні комерційною таємницею компанії, ні порушенням зі сторони споживача.

Навпаки, надання транспортних послуг без наявності ліцензії є суттєвим правопорушенням і тягне за собою як адміністративну, так і кримінальну відповідальність.

Цінуйте своїх клієнтів!

Додати таксі (форма)

Лимит времени истёк. Пожалуйста, перезагрузите CAPTCHA.